TEMAT:
"i-SMOK"
System zdalnego monitoringu GSM / GPRS

DATA : 26.09.2014

Internetowy System Monitorowania Obiektów Kontrolowanych
i-SMOK

"i-SMOK" stanowi opracowanie własne inżynierów firmy "ALFINE-TIM". System jest przeznaczony do bezprzewodowego monitorowania i wizualizacji wybranych istotnych parametrów każdego z wielu rozproszonych obiektów polowych w trybie on-line, w oparciu o technologię GSM / GPRS. Możliwe jest także zdalne sterowanie.

"i-SMOK" jest systemem elastycznym, który pozwala na łatwe dodawanie nowych obiektów; ich ilość może być praktycznie nieograniczona.
Dane zebrane w miejscu pomiaru są dostępne z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu. Po zalogowaniu na dedykowanej stronie www dostępny jest podgląd w trybie on-line działania monitorowanych urządzeń oraz możliwe jest przeglądanie historii zarejestrowanych pomiarów i komunikatów diagnostycznych.

Funkcjonalność systemu "i-SMOK" pozwala zaliczyć go do grupy średniozaawansowanych systemów SCADA, przy zachowaniu doskonałej relacji możliwości do ceny. Atutem jest przejrzysty i intuicyjny interfejs oraz wygoda obsługi.

Informacja techniczna o systemie "i-SMOK"

"i-SMOK / PROM" Przykład zastosowania

"i-SMOK" znalazł już zastosowanie w wielu przepompowniach ścieków, ujęciach wody, hydroforniach oraz stacjach uzdatniania wody.
Wdrożenie systemu "i-SMOK" gwarantuje szybki zwrot kosztów inwestycji.

Prykłady obiektów nadzorowanych przez "i-SMOK"
Internetowy System Monitorowania Obiektów Kontrolowanych
:

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt / tel. 61 8147387

Z kart historii firmy "ALFINE-TIM":

"i-SMOK" Krótka charakterystyka pracy systemu

"i-SMOK" Szczegółowy opis funkcji systemu