Strona główna

Mierz co mierzalne,
a niemierzalne uczyń także mierzalnym"

(Galileo Galilei)

» formularz zgłoszeniowy
E-mail
Kontakt z działem:
serwis@alfine.pl
Aktualności
Zakres usług serwisowych
6.01.2017
Zapraszamy do zapoznania się z zakresem usług serwisowych firmy ALFINE-TIM.


O nas:

Firma "ALFINE-TIM" powstała w 1989 roku z inicjatywy kreatywnych adiunktów Politechniki Poznańskiej, specjalizujących się w metrologii elektrycznej i elektronicznej. Od tamtego czasu zespół pionu technicznego powiększa się sukcesywnie o nowych adiunktów i absolwentów o tej samej lub zbliżonej specjalizacji.

Od początku działalności do chwili obecnej profil działalności związany był z systemami pomiarowymi: od sygnału poprzez przetwarzanie, do inteligentnej rejestracji komputerowej z oprogramowaniem do wizualizacji włącznie.

Nasze atuty

  • Ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i małoseryjnej produkcji elektronicznych, profesjonalnych urządzeń pomiarowych, zwłaszcza na bazie podzespołów firmy ANALOG DEVICES.
  • Wszechstronne praktyczne doświadczenie w przetwarzaniu elektrycznych sygnałów pomiarowych: od wzmacniacza do procesora sygnałowego.
  • Stabilny (od kilkunastu lat), solidnie wykształcony i kreatywny zespół służący bezpłatną pomocą już na etapie pomysłu nowego produktu. Gwarantujemy otwartość i dynamikę działania.
  • Wieloletnie doświadczenie w uruchamianiu elektronicznych urządzeń pomiarowych na etapie rozruchu technologicznego systemów automatyki.
  • Wieloletnie doświadczenie w szybkim diagnozowaniu i usuwaniu niesprawności elektronicznych urządzeń i systemów pomiarowych, włącznie z wykorzystaniem GSM/GPRS.
  • Predyspozycje do nawiązywania przyjaznych relacji z klientami poprzez współpracę lub profesjonalną pomoc techniczną oferowaną firmom opracowującym nowe produkty na bazie podzespołów firmy ANALOG DEVICES oraz nowe aplikacje na bazie urządzeń firmy ABB a zwłaszcza ABB-Fischer & Porter.
  • ANALOG DEVICES i ABB – Fischer & Porter to firmy o światowej renomie, wybrane i uznane przez nas, z którymi już od kilkunastu lat mamy podpisane umowy przedstawicielskie.

W roku 2005 firma "ALFINE-TIM" została uhonorowana przynależnością do elitarnego grona "Gazele Biznesu".

Nagroda "Gazele Biznesu" nadawana jest rokrocznie przez redakcję dziennika "Puls Biznesu" oraz wywiadownię gospodarczą Coface Poland Credit Management Services Sp. z o.o. tym firmom, które w ostatnich trzech latach zanotowały stały i szybki wzrost wyniku finansowego.
Laureatów rankingu musi przy tym cechować solidność, wiarygodność biznesowa oraz przejrzystość działania.


W kwietniu 2009 roku firma "ALFINE-TIM" otrzymała certyfikat ISO 9001 w zakresie układów scalonych.

Jesteśmy dumni ze zdobycia potwierdzenia, że świadczone Państwu usługi są na najwyższym poziomie.


Copyright © 2003-2012 "ALFINE-TIM". Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie nazwy i znaki towarowe są własnością ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Informacje podane na stronach firmy "ALFINE-TIM" mają jedynie charakter orientacyjny i nie stanowią oferty komercyjnej
w rozumieniu prawa cywilnego.